19 Endüstri - İnşaat Teması

Endüstri, inşaat sektöründe hizmet veren kuruluşlar için mobil uyumlu web sitesi tasarımı.

20 Hukuk Bürosu - Avukat Teması

Hukuk bürosu ve avukat web sitesi için ideal tema tasarımıdır. Mobil uyumlu ve kolayca düzenlenebilir.

15 Kurumsal & Danışmanlık ve Finans Teması

Kurumsal web sayfası veya danışmanlık, finans konseptlerinde kullanabileceğiniz mobil uyumlu tema tasarımı

16 Kurumsal & Danışmanlık Teması

Kurumsal web sayfası veya danışmanlık, finans konseptlerinde kullanabileceğiniz mobil uyumlu tema tasarımı

23 Araç Kiralama Tasarımı

Rent a car - araç kiralama sektörü için mobil uyumlu web sitesi tasarımıdır. Form modülü ile kullanıcılardan araç kiralama talebi alabilirsiniz.

24 Ajans - Yazılım ve Otomasyon teması

Dijital ajans, reklamcılık, yazılım ve otomasyon sektörleri için kurumsal, mobil uyumlu web sitesi tasarımı.

05 Sağlık Medikal Teması

Sağlık ve medikal sektörü içindir. Mobil uyumlu, tek sayfa ve çok sayfa olarak iki farklı konsepte sahiptir. Blog sistemi ile kullanabilirsiniz.

06 Oto Servis Teması - Tek Sayfa

Otomobil, oto servis, araç kurtarma - çekici hizmetleri için mobil uyumlu temadır. Tek sayfa ve çok sayfa konseptlerinde kullanılabilir.

04 Kurumsal Tema

Kurumsal konsept, yazılım, otomasyon, dijital ajans firmaları için kullanılabilir. Blog sistemine sahiptir. Tek ve çok sayfalı olarak kullanılabilir.

01 Dijital Ajans & Tasarım

Fotoğrafçılık, grafik tasarım, portfolyo sergileme amacıyla kullanabileceğiniz minimal tema

03 Portfolyo - CV Teması

Kişisel portfolyoların sergilenebileceği, CV olarak kullanılabilecek web sitesi temasıdır. Tek sayfa konseptinde ve blog ile kullanılabilir.

02- Fotoğrafçılık - Kişisel Portfolyo

Fotoğrafçılık, grafik tasarım, portfolyo sergileme amacıyla kullanabileceğiniz minimal tema

07 Oto Servis Teması

Oto servis, tamir, lastik, detailing sektöründe faaliyet gösteren firmalar için mobil uyumlu, çok sayfalı tema tasarımı

CANLI DEMO

08 Mühendislik Mimarlık Teması

İnşaat, mühendislik ve mimarlık alanlarında faaliyet gösteren firmalara uygun, mobil uyumlu tema tasarımı

09 Lojistik ve Nakliyat Teması

Nakliyat, lojistik, evden eve taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmalar için mobil uyumlu tema tasarımı.

10 Dijital Ajans & Yazılım Teması

Yazılım, otomasyon, dijital ajans firmaları için mobil uyumlu tema tasarımı. Blog sistemine sahiptir. Tek ve çok sayfalı olarak kullanılabilir.

CANLI DEMO

11 İnşaat & Mimarlık Teması

İnşaat, mimarlık, yapı malzemeleri ve bağlı sektörler için mobil uyumlu konsept tema. Sınırsız sayıda sayfa oluşturulabilir.

12 Otel & Turizm Teması

Turizm ve otel sektörü için mobil uyumlu konsept temadır. Dinamik formlarla rezervasyon oluşturabilirsiniz.

13 Fast food & Restoran Teması

Fast food, restoran üzerine hizmet veren firmalar için mobil uyumlu konsept tema. Sınırsız sayıda sayfa oluşturabilirsiniz.

14 Temizlik Şirketi Teması

Temizlik şirketi için mobil uyumlu web sitesi teması. Kullanıcılarınızdan fiyat teklif formları alabilir, sınırsız sayıda sayfa ile içerik oluşturabilirsiniz.

17 Ajans - Yazılım Teması

Dijital ajanslar, grafik ve web tasarım sektörleri, yazılım firmaları için web sitesi teması.

18 Mobilya & Dekorasyon Teması

Mobilya, dekorasyon ve iç mimari sektöründe mobil uyumlu web sitesi teması. Sınırsız sayıda sayfa kombinasyonu yapabilirsiniz.

21 Eğitim - Kurs Teması

Eğitim, online / özel ders alanında hizmet veren firmalar için mobil uyumlu web sitesi tasarımı.

22 Güvenlik Teması

Güvenlik sektöründe hizmet veren firmalar için mobil uyumlu web sitesi şablonudur.

Sayfayı görüntüledikleri cihaza göre uyum sağlayan temalardır. Web siteniz akıllı telefonların dikey veya yatay ekranlarına göre farklı biçimler alır. Aynı durum tablet gibi mobil cihazlar için de geçerli. Notebook ve bilgisayar monitörleri de bu biçimlendirmeye dahildir. Epsilos'ta kullanacağınız temalar tüm "aktüel cihazlara" uygundur. Eğer bir sebepten belirli bir cihazda uyum sorunu yaşadığınızı görürseniz üzülmeyin, onu da kolaylıkla düzenleriz.

Epsilos şablon yönetimi (Layout sistemi) eklediğiniz içerikleri en üst düzeyde mobil uyumlu hale getirir. Bir web tasarımcıya ihtiyaç duymadan da tüm cihazlara uygun içerikler ekleyebilirsiniz. Bu konuda eğitim videolarımızı inceleyebilir, soru veya sorunlarda bizden teknik destek alabilirsiniz.

İlk kriter; sektörünüze uygun web sitesi temalarından birini seçmek olmalı. Daha sonra kurumsal profilinize uygun bir düzen gözetmelisiniz. Verdiğiniz hizmetlerin sayfanın en üstünden en altına doğru önem hiyerarşisine göre sıralanması gerekir. İnternet sitesi temaları yeni ve aktüel trendlere sahip uygun olmalı. Her geçen gün tema galerisine yeni tasarımlar ekliyoruz. Daha sektörel ve daha alternatif arayüzler planlıyoruz. Sektörünüzle uyumlu olabilecek mutlaka bir tema bulacaksınız. Eğer farklı bir görüşünüz varsa bize bildirmekten çekinmeyiniz.

Sayfa hiyerarşilerinize uygun bir tema bulamazsanız üzülmeyin. Çünkü sayfanızı istediğiniz hiyerarşilere ayırabilirsiniz. Bunun için gelişmiş şablon yönetimi ve hazır bölümler sunuyoruz. Tek tuşla size uygun bir içerik bölümü ekleyebilirsiniz. İsterseniz size özel web sitesi tasarımı yapabiliriz. Bize ulaşın ve biz de anlatalım.

Demo içerikler, (görseller dahil) sizin rehberinizdir. En önemli kriter; temanızdaki demo içerikleri silmeden düzenlemektir. Böylece tasarım bütünlüğünü ve algıyı kaybetmemiş olursunuz. Kullanmadığınız alandaki içerikleri silmeyin. Bırakın kalsınlar. Girebileceğiz tüm içerikleri girdikten sonra, fazla olan içerikleri gizleyebilir ya da silebilirsiniz.

Görüp görebileceğiniz en esnek ve kolay düzenleme araçlarını sunuyoruz. Bunu bir denge gözeterek yapıyoruz. Eğer bir işlemi çok kolay yaptırıyorsanız hataya açık yaptırma riskiniz yükselir. Veya kullanıcıya zaman kaybettirirsiniz. Biz hem zamandan tasarruf ettirmek, hem de hata riskini en aza indirmek üzere bir kurgu oluşturduk. şablon yönetimimiz bu ana prensip üzerine kurulu. Çok kısa süre içinde sayfanızı satır ve sütunlara bölmeyi ve onları biçimlendirmeyi öğrenebilirsiniz. Hatta hazır bölümleri kullanarak tek tıkla çeşitli tasarımsal alanlar ekleyebilir, hemen düzenleyebilirsiniz.

Öncelikli olarak eğitim dokümanlarımızı incelemelisiniz. Temada oluşabilecek herhangi bir hata - sorun durumunda destek bildirimi ile 24 saat içinde cevap alabileceksiniz. Destek taleplerini toplu olarak iletmenizi öneriyoruz Destek kapsamında ücretsiz özelleştirme yapmıyoruz. Ancak temanın genel kurgusuna uygun istekleriniz varsa bu konuda imkanlar dahilinde mutlaka yardımcı oluruz.

Zamanında ve etkin teknik destek sağlıyoruz. Bu desteğin hızlı ve etkin kalması için kullanıcılarımızın da bir düzene uyması gerekiyor. Genel içeriğinizi yerleştirdikten sonra sorularınızı toplu olarak iletebilirsiniz.. Bu sayede yapılan işlemlerde çakışmanın önüne geçebiliriz. Web sitenizi düzenledikten sonra mutlaka bize bildirimde bulunmanızı öneririz. Yapılan değişiklikleri kontrol ederek iyileştirme adına yardımcı olabiliriz. Önemli olan kaliteli ve güzel bir web sayfasına sahip olmanızdır. Bunu sizden daha çok arzularız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Samimi ve çalışkan, tecrübeli insanlarız. Tanısanız siz de seversiniz :)

Eğitim Dokümanları

Youtube kanalımıza abone olarak Epsilos'un nasıl kullanıldığını, nelere dikkat etmeniz gerektiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Epsilos ile web tasarım eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Ağustos takviminde Epsilos Master eğitimleri ile web tasarımını pratik ve hızlı şekilde öğrenebileceksiniz. Zaman içinde geliştirilen sistemimiz ve yeni tasarım örnekleriyle tecrübenizi artırabilirsiniz.